KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14577153
nr 1457 7153
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, akvarell, hus, 24x30, yttermått inklusive ram: 36x43 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 mars 2022
kl 19:25:23
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Lis Husberg (f. 1920)